Indiánský tábor uprostřed nemocnice 2011

17. června (pátek) 2011

Vítáni dobrovolníci z řad členů i nečlenů Klubu, ale z pochopitelných důvodů je na této akci možná pouze předem domluvená účast dobrovolníků.

Dobrovolnické centrum FN Motol
pořádá pro děti hospitalizované v této nemocnici

INDIÁNSKÝ TÁBOR UPROSTŘED NEMOCNICE

Naše účast s fretkami na motolském Indiánském táboře se stává krásnou Klubovou tradicí, ale vítáme pomoc i od nečlenů Klubu, kteří mají chuť a možnost přijít  potěšit nemocné děti, ať už s fretkami nebo bez nich.

Organizaci akce bude za Klub zajišťovat Anna Gallusová (aniii), další dobrovolníci (členové i nečlenové), hlaste se na fretka@fretka.cz nebo na diskuzním fóru, kde bylo k tomuto účelu založeno samostatné téma.

Děkujeme!

KDY

17. června (pátek) cca od 15 do 17 hodin

KDE

Fakultní nemocnice v Motole, V úvalu 84, Praha 5 (www.mapy.cz)

JAK A KUDY TAM

  • autem nebo busem č. 167, 174, 179, 180, 184
  • sraz dobrovolníků ve 14:45 hodin u dolní brány FN Motol
    (pouze bus 167 (!) - zastávka Kudrnova. Lze sem projít zkrz areál nemocnice i od horní brány, ze zastávky Nemocnice Motol.)

PROGRAM

  • výtvarná minidílna - velmi vítaná je praktická znalost některé výtvarné techniky, ale není nutné, stačí vaše chuť se zapojit
  • povídání o fretkách - ale taky hlazení a mazlení, proto je zejména v tomto případě nutné vzít s sebou výhradně NEKOUSAVÉ MAZLY
  • pomazlení s fretkami (viz výše)

Pozor na říjné fretky, ty mohou být tzv. agresivní, i když normálně nekoušou! Vhodnější pro účely Indiánského tábora jsou proto kastráti (obě pohlaví).

VETERINÁRNÍ OPATŘENÍ

Očkovací průkazy fretek s platným očkováním s sebou! Pro případ, že by fretka i přes veškerou opatrnost dítě kousla nebo silně poškrábala a bylo by požadováno doložení platného očkování proti vzteklině.

Na této akci není třeba dokládat žádné veterinární osvědčení, že je fretka v pořádku. Nicméně každý chovatel by měl být dostatečně rozumný a hlavně ohleduplný vůči fretkám, ale hlavně vůči nemocným dětem a jakkoli nemocnou (nastydlou, zasvrabenou, čerstvě kastrovanou) nebo vysoce březí fretečku by měl raději nechat doma. Rovněž tak nastydlí dvounožci by měli raději zůstat doma v peřinách.

V rámci prevence virových a bakteriálních nákaz fretce podávejte týden před akcí Probican pastu, 1/4 otočky 1 x denně. Vzhledem k tomu, že akce probíhá venku, doporučujeme fretky ošetřit antiparazitárním přípravkem (Frontline a pod) proti klíšťatům (dle příslušného návodu).

Akce Klubu

14. prosince 2019 od 14 hodinPředvánoční klábosení 2019

19. října 2019 od 8 hodinFurry Snakes Prague 2019

6. června 2019 od 15 hodinIndiánské léto ve FN Motol 2019

19. května 2019 od 15 hodinFretčí čarodějnice 2019

starší »

Vyhledávání

Administrace stránek

Nick
Heslo
   Registrace

Doporučujeme

Obchod se vším, co potřebuje Vaše fretka

Rychlá pomoc

Ztracená fretka! Co teď?
Nalezena fretka, co mám dělat?
Fretka v kostce - stručně o všem
Fretčí FAQ - nejčastější dotazy
Je nemocná?? Kdy na veterinu?
Kam s fretkou na veterinu?

UPOZORNĚNÍ

Důrazně žádáme, aby obsah našich webových stránek nikdo nekopíroval bez udělení našeho souhlasu! Každé takové porušení autorských práv budeme řešit trestním oznámením.

Děkujeme všem nadšeným fretkařům za pochopení a úctu k naší práci, kterou můžete vyjádřit odkazem na naše stránky.
Tým KCHPF

Tipy pro vás

Pokud se chystáte s fretkou na sraz, výstavu nebo jinou hromadnou akci, začněte týden před podávat denně čtvrt otočky Probicanu.
Zvýšíte tím svojí fretce imunitu, a to zejména
proti případné střevní infekci.

-----------------------------------------

Začala vaše fretka zčistajasna kousat a trousit bobky kdekoli?
Pokud je jí čistě náhodou cca půl až třičtvrtě roku, nezoufejte a pročtěte si článek o dospívání, kousání a výchově vůbec.

Pozvánka

Najdete nás na facebooku

-----------------------------------------

Nebojte se dárcovství! Můžete zachránit život.

Registr dárců krve fretek

-----------------------------------------

Potřebujete přítele?

Když ji milujete, není co řešit...604 787 205

Ztráty a nálezy

přidej »

16.06.2020Dne 15.6.2020 se ve městě Jílové u DC ztratila samička fretky, barva tchořovitá. Pokud ji někde uvidíte, volejte, prosím, na uvedené telefonní číslo. Odměna pro nálezce jistá. Veronika. tel.: 731 616 642 e-mail: verona.nika@seznam.cz

16.06.2020Dne 15.6.2020 se ve městě ztratila samička fretky, barva tchořovitá. Pokud ji někde uvidíte, volejte, prosím, na uvedené telefonní číslo. Odměna pro nálezce jistá. Veronika. tel.: 731 616 642 e-mail: verona.nika@seznam.cz

starší »